Posted on

Niezwykła konfiguracja felg – Twój samochód to Twoje reguły, dlatego postaw na indywidualny styl i wyjątkowość z Turismo!

Miłośnicy motoryzacji chcą, aby ich samochody wyglądały tak, jak sobie tego zamarzą, dlatego w Turismo masz możliwość kontroli nad konfiguracją felg, abyś mógł lub mogła wyrazić swoją wyjątkowość! Ich felgi to nie tylko elementy samochodu, lecz także dzieła sztuki motoryzacyjnej, które pozwalają wyróżnić się na drodze. Ich System Zarządzania Jakością ISO 9001 obejmuje kompleksowe działania prewencyjne, które pozwalają wykryć potencjalne defekty produkcyjne jeszcze przed opuszczeniem fabryki. Produkcja felg odlewanych, w tym frezowanie i malowanie, podlega rygorystycznym wewnętrznym procedurom fabryki. Specjalista ds. Kontroli Jakości przeprowadza szczegółowe badania każdej felgi wyprodukowanej w firmie Turismo. Ostatnim etapem produkcji jest pomiar bicia promieniowego felgi, który ma wpływ na drgania i właściwości jezdne pojazdu. Ich pasja do wysokiej klasy produktów, motoryzacji i indywidualizmu jest gwarancją, że każdy produkt Turismo to arcydzieło, które sprosta Twoim oczekiwaniom!

Felgi Odlewane – nowoczesna technologia i niezawodność dzięki marce Turismo!

W firmie Turismo przede wszystkim stawia się na nowoczesność i niezawodność, dlatego ich felgi odlewane są tak wyjątkowe. Jednym z ich największych atutów jest praca w środowisku 3D na każdym etapie procesu tworzenia produktu. Dla swoich Klientek i Klientów są w stanie przygotować wizualizację 3D, która daje realistyczny pogląd na finalną felgę. Przedstawiają wybrany model felg w renderze 3D, umożliwiając dostosowanie go do wybranego modelu samochodu. Cały proces renderingu 3D jest wykonywany przy użyciu światowej klasy hardware Lambda Workstation i profesjonalnego oprogramowania renderującego obiekty 3D. Dzięki temu są w stanie zagwarantować najwyższą klasę i precyzję. Dodatkowo mogą zapewnić, że ich felgi odlewane spełniają najwyższe standardy światowe. W firmie Turismo wszyscy wierzą, że technologia i indywidualny styl mogą iść w parze! Sprawdź już teraz!

Produkcja Felg Odlewanych – doskonałość i elegancja współgrają z firmą Turismo. Sprawdź już dziś!


Turismo to synonim doskonałości i elegancji w produkcji felg odlewanych. Ich podejście do produkcji felg opiera się na dokładnych badaniach właściwości mechanicznych pod kątem wytrzymałościowym. W swojej pracy wykorzystują wirtualne symulacje FEM (Finite Element Method – Metoda Elementów Skończonych) przy użyciu oprogramowania ANSYS, które są równie skuteczne, co tradycyjne testy certyfikujące. Korzystają również z oprogramowania do symulacji aerodynamicznych, a to wszystko, aby zoptymalizować opory powietrza oraz redukować hałas generowany przez felgi. Konfiguracja felg to usługa, która nie każda firma w branży motoryzacyjnej może się pochwalić. Turismo to marka, która łączy estetykę z inżynierią, tworząc felgi odlewane, które spełniają najwyższe standardy. Sprawdź już dziś, jak mogą dostosować konfigurację felg do Twoich potrzeb!